güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 3 min 5 ay

Türk dokumacılık dalının önde gelen markalarından Ipekyol, tarzıyla ve gücüyle modaseverlerin severek takip ettiği Yasemin Özilhan ile tekrar buluşuyor! İlham vermeye hazırlanan Yasemin Özilhan for Ipekyol İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu’nun öyküsü ise denimlerin vakitsiz, feminen ve her daim cool duruşundan başlıyor.

Yeni bir kıssa ve yine Yasemin Özilhan for Ipekyol! Yasemin Özilhan ve Ipekyol tasarım takımı tarafından uzun süren çalışmaların akabinde hazırlanan bu özel koleksiyon, tekrar moda dünyasına geri dönüyor. Yasemin Özilhan’ın tarzından esinlenerek hazırlanan ve 25 modülden oluşan dizaynlar, bu kere çok daha farklı bir perspektiften yeni trendleri yorumluyor.

Her periyoda adapte olabilen denim’lerden ve farklı kalıpların kusursuz birlikteliğinden oluşan Yasemin Özilhan for Ipekyol İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu, gündüzden geceye çarçabuk adapte olurken kentin sokaklarında savlı ve ilgi cazibeli bir şıklık sunuyor.

24 Mart itibariyle Ipekyol mağazalarında ve online’da satışa sunulan Yasemin Özilhan for Ipekyol İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu’nun ilgi çeken kesimleri ortasında ise; wide leg denim ve buna eşlik edecek denim croped top yer alıyor. Birebir vakitte ekip ruhuna gönderme yapan bu ikilinin tamamlayıcısı ise oversize denim gömlek ile sağlanıyor.

Beyaz ve ekrunun birlikteliğinden doğan denimler, slouchy formu ve gerisi bağlama ayrıntılı denim blazer ceket ile feminen olduğu kadar Ipekyol bayanının çağdaş tarzına gönderme yapıyor. Yeşil tonlarından ilham alan denim ve croped top’lar ise bağlama ayrıntısıyla kusursuz birlikteliği yakalıyor.

Marin tarza gönderme yapan gömlek ve pantolon kadrosu ise çizgili ayrıntısıyla marin esintisini kente taşıyor. Sıcak yaz güneşiyle ahengi yakalayan lacivert pilili küçük elbise kusursuz bir silüet yaratırken, denim küçük etek ve oversize çizgili gömlekler mevsimin tarz kodlarını belirliyor. Şık davetlere eşlik edecek ekose desenli maxi elbise yahut sarı, pili ayrıntılı küçük elbise dans ritminize ayak uyduruyor.

Yasemin Özilhan’ın tarzıyla harmanlanan Yasemin Özilhan for Ipekyol İlkbahar-Yaz 2021 Koleksiyonu feminen, rafine ve cool tarzını yansıtarak modaseverlere kusursuz bir seçki

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir