güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 4 min 5 ay

Türkiye akaryakıt ve madeni yağlar dallarının önderi Petrol Ofisi, müşteri odaklı bakış açısı ile tasarlanmış yeniliklere imza atmaya, dalına öncülük etmeye devam ediyor. Yakıt Emniyet Sistemi (YES) ile dolum ve kalitede yüzde yüz garanti sunan PO/Gaz, artık de LPG Pass ile filosunda LPG’li araç bulunan şirketlere “Filo İdare Sistemi” hizmetini sunuyor.

Filolarında LPG’li araç bulunan firmalar artık otogaz gereksinimlerini birçok avantaj sunan bir sistem dâhilinde Türkiye’nin en yaygın akaryakıt istasyonu ağından, Petrol Ofisi kalite ve garantisiyle karşılayabilecekler. Türkiye’de birinci defa ve yalnızca Petrol Ofisi tarafından sunulan LPG Pass ile şirketler LPG’li araçlarına yönelik Filo İdare Sistemi’ne kavuştular. AutoMatic Filo İdare Sistemi ile akaryakıt ve motorinde sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri LPG Pass ile otogaza da taşıyan Petrol Ofisi, firmaların tüm yakıt gereksinimlerine avantajlı tahliller sunabilen yegâne marka pozisyonunda. Karma filoya sahip firmaların araçları, akaryakıt ve motorin için AutoMatic, otogaz için LPG Pass sistemine dâhil olarak, farklı yakıt muhtaçlıklarını tek çatı altında ve Türkiye’nin en büyük istasyon ağından karşılayabilecekler.

Firmalar yakıt alımlarını sistem üzerinden denetim edebilecekler

Firmalara farklı avantajlar ve karlar sunan LPG Pass ile müşteriler kredi kartlarını eşleştirerek ÖDE-GEÇ hizmetinden faydalanabilecek, araçlarından inmeden ve inançlı bir biçimde yapacakları PO/Gaz alımlarından çıkarlı çıkacak. LPG Pass kullanan firmalar, yapılan yakıt alım bilgilerinin ayrıntılarına istedikleri yerden ve 7 gün 24 saat ulaşabilecek, yakıt masraflarını denetim altına alabilecekler.

Firmalar tüm yakıt gereksinimlerini tek çatı altında karşılayacaklar

Petrol Ofisi istasyonlarının gerek ferdi gerekse kurumsal müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran, onlara cazip ayrıcalıklar sunan birer hizmet noktası olduğuna vurgu yapan Petrol Ofisi Perakende Yöneticisi Yiğit Meral, “Hayata geçirdiğimiz yeniliklerle müşterilerimize sağladığımız katkıları arttırmaya, çeşitlendirmeye ve kesimimizde öncü olmaya devam ediyoruz. AutoMatic sistemi ile akaryakıtta sağladığımız Filo İdare Sistemi’ni, LPG Pass ile otogaza da taşıyarak tüm yakıt gereksinimlerini tek çatı altında ve Petrol Ofisi ayrıcalıkları ile en ülkü tahlil olarak sunuyoruz” dedi.

Araçtan inmeden ödeme, indirimler ve daha birçok kurumsal avantajlar

PO/Gaz’ın kalite ve dolum konusunda yüzde yüz garanti veren Yakıt Emniyet Sistemi (YES) ile Türkiye otogaz pazarında bir prensip imza attığını hatırlatan Petrol Ofisi LPG Kıdemli Müdürü Murat Çelik ise “PO/Gaz’ın sunduğu ayrıcalıklar ortasına, LPG Pass ile gibisi bulunmayan bir hizmet daha katılıyor. LPG Pass ile firmalar, LPG’li araçları için filo idare sistemine kavuşacaklar, hem indirim kazanıp, hem de araçtan inmeden ödeme yapabilecekleri üzere araçlarının yakıt alımlarının takibi ve denetimi üzere birçok avantaja da kolaylıkla sahip olacaklar” açıklamasında bulundu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir