güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 5 min 6 ay

Nissan Türkiye CFO Yardımcısı olarak misyon alan Cihan Fırat Doğan Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri CFO vazifesine, Nissan Mısır Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Yöneticisi olarak vazife alan Orhan Seyman, Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri Pazarlama Müdürü misyonuna, Nissan Türkiye Bayi Geliştirme Müdür Yardımcısı olarak misyon alan Olcay Duru, Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri Bayi Geliştirme ve Müşteri Alakaları Müdürü vazifesine ve Nissan Türkiye Pazarlama Müdürü olarak vazife alan Murat Bozfakıoğlu, Nissan AMIO Bölgesi Eser Pazarlama Müdürü vazifesine atandı.

Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri CFO misyonuna Cihan Fırat Doğan, Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri Pazarlama Müdürü vazifesine Orhan Seyman, Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri Bayi Geliştirme ve Müşteri Bağlantıları Müdürü misyonuna Olcay Duru, Nissan AMIO Bölgesi Eser Pazarlama Müdürü misyonuna Murat Bozfakıoğlu, getirildi. Uzun yıllar boyunca çeşitli firmaların farklı durumlarında muvaffakiyetle misyon yapan Cihan Fırat Doğan, Orhan Seyman, Olcay Duru ve Murat Bozfakıoğlu 1 Nisan prestijiyle yeni vazifelerine başladı.

Cihan Fırat Doğan yeni misyonuyla Nissan Türkiye ve Nissan Türkiye’nin idare merkezi olduğu Kuzey Afrika ülkelerinin tüm finans faaliyetlerinden, Orhan Seyman tıpkı ülkelerin tüm pazarlama faaliyetlerinden ve Olcay Duru Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkelerinin bayi ve müşteri alakaları faaliyetlerinden sorumlu olacak. Murat Bozfakıoğlu yeni misyonuyla birlikte Dubai’den yöneteceği Nissan AMIO bölgesindeki eser ve pazarlama faaliyetlerinin sorumluluğunu üstlenecek.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde lisans ve tıpkı üniversitede MBA eğitimlerini tamamlayan Cihan Fırat Doğan, iş hayatına PwC de başladı. Cihan Fırat Doğan mesleği boyunca telekomünikasyon ve otomotiv kesimi başta olmak üzere çeşitli kesimlerde yöneticilik konumlarında çalıştı. 2019 yılında Nissan Middle East / Dubai ofisinde Finans’tan sorumlu Genel Müdür olarak görevlendirilen Doğan, 2020 yılında Nissan Türkiye CFO yardımcısı olarak vazife aldı.

Orhan Seyman, lisans eğitimini ODTÜ Sanayi Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Marmara Üniversitesi’nde işletme üzerine yüksek lisans, Bilgi Üniversitesi’nde işletme, idare ve tertip alanında doktora eğitimi alan Seyman, mesleği boyunca otomotiv dalındaki çeşitli şirketlerde satış ve pazarlama durumlarında üst seviye yönetilicik yaptı. Seyman, 2020 yılında Nissan Mısır Pazarlama, Satış ve Satış Sonrası Yöneticisi olarak misyon aldı.

Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamlayan Olcay Duru, iş hayatına otomotiv dalında satış departmanı’nda başladı. Duru, satış departmanına bağlı işlevlerde yürüttüğü çeşitli vazifelerinin akabinde 2011 yılında Nissan Otomotiv A.Ş ailesine katıldı. Sırasıyla Bayi Geliştirme Uzmanı ve Ekip Önderi vazifelerini sürdüren Duru, 2017 yılında Bayi Geliştirme Müdür Yardımcısı misyonunu üstlendi.

Murat Bozfakıoğlu lisans eğitimini Worcester Polytechnic Institute (WPI) Sanayi Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Koç Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans (MBA) eğitimini alan Bozfakıoğlu, mesleği boyunca araba bölümündeki çeşitli şirketlerde üst seviye pazarlama konumlarında çalıştı. Bozfakıoğlu 2017 Ekim ayında Nissan Türkiye Pazarlama Müdürü misyonunu üstlendi.

Gerçekleşen atamalar ile birlikte yöneticilerin yeni misyonları;

  • Cihan Fırat Doğan Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri CFO
  • Orhan Seyman Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri Pazarlama Müdürü
  • Olcay Duru Nissan Türkiye ve Kuzey Afrika ülkeleri Bayi Geliştirme ve Müşteri İlgileri Müdürü
  • Murat Bozfakıoğlu Nissan AMIO Bölgesi Eser Pazarlama Müdürü

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir