güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 7 min 6 ay

Alışveriş ve cümbüşün Ataşehir’deki beğenilen noktası Metropol İstanbul, baharı yenilenerek karşılamak isteyen ziyaretçilerini özel bir kampanyayla buluşturuyor. Alışveriş ve eğlenceyi bir ortada sunan Metropol İstanbul, bahar aylarının uyandırdığı yenilenme hissini ziyaretçilerine hoşluk katan bir alışverişle birleştirmeyi vaat ediyor.

Bahar heyecanını yenilenme temasıyla karşılayan Metropol İstanbul ziyaretçilerini keyifli bir bahar kampanyasıyla buluşturuyor. Alışveriş ve eğlenceyi birebir çatı altında buluşturan Metropol İstanbul ziyaretçilerine yararlı alışveriş keyfi sunmaya da devam ediyor. 1-30 Nisan tarihleri ortasında toplamda 1.000 TL’lik alışveriş yapan ziyaretçiler, eşsiz hoşluk tecrübeleri sunan yeni kuşak ferdî bakım ve hoşluk merkezi Jojomay’dan 395 TL pahasında medikal cilt bakımı kazanıyor. Cilt bakımı seansı, son yılların en tesirli anti aging bakımı olarak bilinen Kolajen Lift Medikal Cilt Bakımı’ndan oluşuyor. Pandemi sürecinde toplumsal uzaklık ve hijyen kaidelerini üst seviyede uygulayan Metropol İstanbul hayata geçirdiği taşınabilir uygulamayla ziyaretçilerinin tüm kampanyalara cep telefonu uygulaması üzerinden iştirakini sağlıyor. Faturalarını Metropol İstanbul Aplikasyonuna yükleyen ziyaretçiler kampanyadan kolaylıkla yararlanabiliyor. Tıpkı vakitte AVM içerisinde pozisyonlandırılmış istişare bankolarına fatura ibrazı yapan ziyaretçiler de Kolajen Lift Medikal Cilt Bakımı ikram kuponunu bu bankolardan kolay kolay temin edebiliyorlar. Siz de yeniliği müjdeleyen bahar aylarını Metropol İstanbul’da karşılayın.

Kampanya Koşul ve Şartları

-Metropol İstanbul Alışveriş Merkezinde bulunan yeme-içme, kafe ve restoran kategorisindeki mağaza ve kiosklardan 1-30 Nisan tarihleri içerisinde yapılacak olan toplamda 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde anında Jojomay’den cilt bakımı armağan edilmektedir.

-Alışveriş meblağından bağımsız olarak bu kampanya müddeti içinde tıpkı kişi sırf 1 sefer iştirak ve kazanım gerçekleşebilir.

-Kazanılan ikram, kupon üzerinde yazılı geçerlilik tarihine kadar ve yalnızca Metropol İstanbul Jojomay’de geçerlidir.

-Ticari alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.

-Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi, kampanya içeriğini değiştirmek, kampanyayı erken ve büsbütün sonlandırma hakkını gizli meblağ.

-Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi İdaresi, Hizmet veren Firma çalışanları ile Metropol İstanbul Alışveriş Merkezi mağaza çalışanları bu kampanyaya katılamaz.

-Bu kampanya yalnızca Metropol İstanbul Alışveriş Merkezindeki yeme-içme, kafe ve restoran kategorisindeki mağaza ve kiosklardan yapılan alışverişler için geçerlidir.

-Birden fazla şubesi bulunan markalar için Metropol İstanbul Mağaza operasyonunun kaşe ve imzası olmayan fiş/faturalar sürece alınmayacaktır.

-Bu anında kazan mantığında gerçekleştirilen kampanya bir ödüllendirme sistemidir. Kazanılan biletler nakde çevrilemez.

-Bankacılık süreçleri, telefon (sabit yahut taşınabilir hatlı) ve ADSL vb. fatura ödemeleri, talih ve talih oyun harcamaları, İnhisar eserleri, tütün ve yan mamuller ve her türlü armağan çeki ile yapılan alışverişler ile AVM içerisinde bulunan mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

-Kampanyaya katılmak isteyen ziyaretçilerin fiş/faturalarını kampanya noktasına ibraz etmesi mecburidir. Alışveriş Kayıt noktaları AVM Müşavere Bankosu ve Metropol İstanbul Aplikasyonudur. AVM bu kayıt noktalarını değiştirme yahut güncelleme hakkını gizli meblağ.

-Kampanya stoklarla sonludur.

-Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Metropol İstanbul marka karması:

Metropol İstanbul’da yer alan markalar ortasında; 40 Million Optik, Adidas, Adore Oyuncak, Altınyıldız Classics, Altınbaş, Arby’s, Arifoğlu, Ariş Pırlanta, Aslı Cafe, Asyıldız Döviz, Atasay, Aknatual kuru temizleme, Atasun Optik, Avva, Balonevi, Bee Vale, Benetton, Beylerbeyi Muhallebicisi, Beymen, Beymen Club, Big Chefs, Bize Fashion, Black Spade, Blue Diamond, Bodrum Mantı, Boyner, Bosch, Bottega, Bubble Waffle, Burger House, Burger King, B-Fair, Cacharel, CarrefourSA, Cinematica, Coffee Chefs, Cold Stone, Columbia, Cookshop, Coral Travel, Çöps, Dagi, DasDas, Decathlon, Delta Optik, Docker’s, Doyuyo, Dürümce, Ebebek, Emnana, Engin Saat, ETS Tıp, Evidea, Konuta Shop, Yoksul, FDR Oyun ve Espor Merkezi, Flormar, Gant, GAP, Gap Kids, Giovane Gentile, Giya Mücevherat, Göz Küme, Gratis, The Galliard ,Güneri Saat, Green Salads, Golden Rose, Gusto, Gül Eczanesi, HD İskender Stork’s, Hello Sweetie, Hupalupa, İGS, Jolly Cins, Kahve Dünyası, Karafırın, Kaave,Kar Spor, Komşu Fırın, Kiğılı, KISS FM, Kom, Korkmaz, Kronotrop, Krispy Kreme, Kütahya Porselen, Lacoste, LC Waikiki, La Luce, Levi’s, L’etoile Restaurant, Lizay Pırlanta,Jojomay, Lokmacho, Marks&Spencer, Mado, Malatya Pazarı, Marin Tobacco, Marmara Lostra,Marin Gurme, Media Markt, Midpoint, Nautica, Network, Nezih, Nokta Kırtasiye, Nutshop,Carwax, Perspective, Paşabahçe Mağazaları, Perfume Point, Penti, Petonpet, Pidem, Pierre Cardin, Pinkberry, Polo Garage, Popeyes, Pronail,Parisli Cemil Kuaför, Regina Ayakkabı, Rossmann, Saat&Saat, Salomon, Suadiye Marmaris,Samsung, Sarar, Serander Cafe, Seymen Terzi, Siemens, Silver&Stone, Shake Shack, Skechers, Sneaks Up, So Chic, Suwen, Superstep, Starbucks, Swarovski, Tefal, The Ambar Goes Cafe, The Corner Tantuni, The Hamburger, The House Cafe, Toyzz Shop,Tuba Arabacıoglu Eczanesi,The Hunger, Turkcell, Us Polo ASSN, Wolls Burger, WMF, Yataş Bedding, Yves Rocher, Vakko Boutique, W Collection, Vodafone, Zen Pırlanta, Ziyafe Kayseri Mutfağı ve Xioami bulunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir