güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler güncel haberler
0 8 min 5 ay

Emirates Seyşeller, Sri Lanka ve Maldivler üzere karantinasız giriş uygulamasının yapıldığı ve turistlerden istek gören noktalara uçuşlarını artırıyor.

Beyaz kumlu plajları, turkuaz rengi denizi ve palmiyeleriyle, Seyşeller, Maldivler ve Sri Lanka inançlı bir tatil için kolaylaştırılan giriş kuralları ile artık daha da cazip hale geliyor. Emirates, piyasa talebini karşılamak için bu noktalara uçuşlarını artırarak müşterilere daha fazla esneklik ve seçenek sunuyor.

Emirates, Hint Okyanusu’ndaki deniz tatilinizi planlamanız için muhtaçlık duyacağınız tüm bilgileri sizinle paylaşıyor.

Seyşeller

Seyşeller, 25 Mart’tan itibaren aşı yahut karantina koşulu olmadan tüm dünyadan gezginlere kapılarını tekrar açtı. Bununla birlikte, tüm yolculardan, kalkıştan en fazla 72 saat evvel yapılmış negatif PCR testi isteniyor. Adalarda azamî arayı korumak istiyorsanız, harika otel ve resort’lara ek olarak, daire tipi ve self-servis konaklama imkanı da bulunuyor. Böylelikle düş üzere plajlarda evinizden uzakta kendinizi meskeninizde üzere hissedebilirsiniz. Bu tatil daireleri sırf inançlı ve toplumsal uzaklıklı bir seçenek sunmakla kalmayıp daha kısıtlı bir bütçesi olan gezginler için de ülküdür.

Seyşeller’e Ulaşım

30 Ekim 2021 tarihine kadar, Emirates, Boeing 777-300ER uçak tipi ile gerçekleştirilecek Dubai – Mahe uçuşlarını haftada beş seferden haftada yedi sefere çıkarıyor.

Şeyseller’e seyahat giriş ihtiyaçlarıyla ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Emirates yolcuları Seyşeller’e Economy Class’ta havalimanı vergileri dahil gidiş dönüş kişi başı 879 Dolar’dan, Business Class’ta ise 3.261 Dolar’dan başlayan fiyatlarla seyahat etme fırsatını yakalıyorlar.

Sri Lanka

21 Ocak 2021 tarihinde, “Hint Okyanusu’nun İncisi” turistlere kapılarını tekrar açtı. Karantina gerekli değil lakin uçuş öncesi ve varışta PCR testi yaptırmanız gerekiyor. Turist vizesi almak için ön koşul olarak, konaklamanın birinci 14 günü için “Emniyetli ve İnançlı 1. Seviye” sertifikalı bir otelden rezervasyon onayı almak gerekiyor. COVID19 PCR testi Sri Lanka’ya varış gününde yapılıyor ve 10 gün sonra ikinci bir COVID19 PCR testi daha yapılıyor. Kısıtlayıcı karantina gerekmiyor.

Sri Lanka’da, tek bir seyahatle yağmur ormanları, savanalar, çay ekili yaylalar ve gizli plajları keşfedebilirsiniz. Adadaki tatilciler genelde özel araç kiralayarak sertifikalı bir rehber eşliğinde keşif yapmayı tercih ediyorlar. Sri Lanka yemyeşil tabiatın ortasında yalnız kalabileceğiniz birçok yere sahiptir: Udawala Ulusal Parkı’nda Safari’ye katılarak yabanî filleri yakından görebilir yahut Nuwara Eliya ve Ella’daki yeşil, yüksek çay tarlalarını ve şelalelerini keşfedebilirsiniz.

Sri Lanka’ya Ulaşım

Emirates, Dubai’den Sri Lanka’daki Colombo Bandaranaike Havalimanı’na haftada altı uçuş gerçekleştiriyor. Sri Lanka’ya seyahat giriş ihtiyaçlarıyla ilgili daha fazla bilgi için, buraya tıklayın.

Emirates yolcuları Sri Lanka’ya havalimanı vergileri dahil gidiş dönüş kişi başı Economy Class’ta 924 Dolar’dan, Business Class’ta ise 3.389 Dolar’dan başlayan fiyatlarla güzeliyle seyahat etme fırsatını yakalıyorlar.

Maldivler

Maldivler, uçuş öncesi PCR testi ve kayıtlı bir turist otel rezervasyonu ile hudutlu seyahat ihtiyaçlarıyla, salgının büyük kısmında açık kalmıştır.

871 kilometreye varan uzunluğa sahip 1200 adanın yer aldığı Maldivler uzaklığınızı korumak için ülkü bir noktadır. Her bir adada tatilcilerin güneşin tadını çıkarabilecekleri tek bir resort bulunuyor. Denize özel erişim sunan villalar ve bungalovlar da tanınan seçenekler ortasında yer alıyor. Turkuaz ada lagunlarındaki su üstü bungalovlarında konaklayarak kendinizi şımartabilirsiniz. Burada tatil yapanlar plaja ve denize bayılıyor ve dalış ve şnorkelle dalış üzere su sporlarının tadını çıkarıyorlar. Yemyeşil ve el değmemiş su altı dünyasında tek bir şnorkelle dalış tecrübesiyle, yüzlerce balık ve deniz canlısı ile karşılaşabilirsiniz.

Maldivler’e Ulaşım

Emirates Boeing 777-300ER uçağıyla Maldivler’e haftada 24 uçuş gerçekleştiriyor. 18 Nisan’a kadar, havayolu yolcularına Hint Okyanusu’ndaki bu tanınan noktaya Dubai üzerinden uçuşlarını haftada 28 sefere çıkarıyor. Maldivler’e seyahat ihtiyaçlarıyla ilgili daha fazla bilgi için, buraya tıklayın.

Emirates yolcuları Maldivler’e havalimanı vergileri dahil gidiş dönüş kişi başı Economy Class’ta 969 Dolar’dan, Business Class’ta ise 3.734 Dolar’dan başlayan fiyatlarla güzeliyle seyahat etme fırsatını yakalıyorlar.

Bilet rezervasyonları emirates.com.tr adresinden, Emirates Uygulaması üzerinden, Emirates satış ofislerinden, seyahat acentelerinden ve onlineseyahat acenteleri kanalı ile gerçekleştirilebilir.

Emirates, global ağındaki 90’dan fazla noktaya uçuşlarını inançlı bir biçimde yine başlattı. Güneşli plajları, kültürel miras aktiflikleri ve birinci sınıf konaklama ve cümbüş tesisleriyle, Dubai en tanınan global kentlerden biridir. Dubai, ziyaretçilerin sağlık ve güvenliğini sağlamak emeliyle aldığı kapsamlı ve tesirli önlemler ile, Dünya Seyahat ve Turizm Kurulundan (WTTC) İnançlı Seyahat sertitikasını alan dünyanın birinci kentlerinden biri olmuştur.

Esneklik ve teminat: Emirates’in rezervasyon siyasetleri, yolcularına seyahat planlarında esneklik ve inanç sunar. 30 Eylül 2021 tarihinde yahut öncesinde seyahat etmek üzere bir Emirates bileti satın alan yolcular, seyahat planlarını değiştirmek zorunda kalmaları durumunda, cömert rezervasyon şartları ve seçeneklerinden yararlanabilmekteler. Yolcular seyahat tarihlerini değiştirme yahut bilet geçerlilik müddetini iki yıl uzatma seçeneklerine sahiptir.

Sağlık ve güvenlik: Emirates, seyahatlerinin her adımında yolcuların ve çalışanlarının gerek yerde gerekse havada güvenliklerini sağlamak gayesiyle, tüm yolculara maskeler, eldivenler, el dezenfektanı ve antibakteriyel mendiller içeren fiyatsız hijyen kitlerinin dağıtılması da dahil olmak üzere, kapsamlı bir dizi önlemi uygulamaya koymuştur.

COVID-19 PCR testi: Dubai’den kalkış öncesi COVID-19 PCR testi dokümanına gereksinim duyan Emirates yolcuları, yalnızca bilet yahut biniş kartlarını göstererek, Dubai’deki kliniklerde özel fiyatlardan faydalanabilirler. 48 saat içinde sonuç veren konutta yahut ofiste uygulanan testler de mevcuttur.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir